Ik gooide de thee.
23 juni
Wist je dat er dan iets knapt? Letterlijk.
Eén moment overstemt het gevoel van iets warms dat je voelt lopen en de verbazing daarover je woede. Maar natuurlijk weet je ogenblikkelijk dat je moet handelen.
Tegenhouden is te laat. Toch gaan je handen razendsnel naar de plek van ongeval om je kleren te beschermen. Intuïtief ren je meteen naar de eerste de beste plek waar al dat geknoei iets minder erg is. Zoekt naar doekjes. Water. En al dat soort meer.
Ik gooide de thee.
Maar ik had vooral een bloedneus.
Is dat niet zonde voor de thee?
Bekend gevoel, maar ik gooi niet met thee!
Liefs
Hihi, natuurlijk zonde voor de thee, maar het was niet expres. Ik zette het zo op tafel dat ik het lanceerde, op de een of andere manier.
En toen kreeg ik een bloedneus, vraag me niet waarom.
Hm, ik vond het juist leuker toen je nog niet had verteld dat het niet expres was en dat je bloedneus onverklaarbaar was :P
Maar eigenlijk was het ook zo dat ik ruzie had met een vervelende jongen die mij in mijn gezicht sloeg, toen hij erachter kwam dat ik slimmer was van hij en dat hij het met woorden niet van me kon winnen (de sukkel). En toen heb ik mijn kokend hete thee over zijn hoofd gegooid. Want dat laat ik natuurlijk niet op me zitten.
Gisteren zag ik hem nog lopen met een verband bij zijn oog. Hij durfde me niet aan te kijken. Hah.
Wow het verhaal neemt nu een zeer interessante wending… Er was uit het stuk wel af te leiden dat jij en iemand anders boos waren ja. Maar een jongen die een meisje in haar gezicht slaat? :O Wat laf. Wel een mooie actie van jou :)
Hahahaha thee in een jongens gezicht gegooid, nadat ie jou had geslagen? Goed verhaal ;)
Liever een bloedneus dan dat het plots ergens anders begint te bloeden! :p
Hihihi :P
Well done. Sommige kerels verdienen een duizendtal liters thee in hun gezicht. Liefst rozenbottel, dat wast waarschijnlijk nog iets minder uit als het op hun witte hemdje terechtkomt…
Je brengt me op gedachten, maar voorlopig kan ik het verbaal nog aan. :)
*Proest*
Tja. Ik kan er zo ook niks aan doen hoor :P