Da Capo
Jouw muziek is als een omhelzing.
Zo vertrouwd en zo perfect. Alsof ik je altijd al ken. Een vriend. Ik kan je daar zien staan, en je stond er ook, maar ik denk niet dat je mij zag.
En als ik het kon, zou ik daar ook staan, hetzelfde doen, alles, stuk voor stuk, precies zoals jij. Maar ik kan het, natuurlijk, niet hetzelfde en ik zou de magie eraf breken en onze vriendschap.
Nog veel liever zou ik samen met je spelen, zodat ik een arm terug om jouw schouder kan leggen als ik je aankijk.
Helaas kan ik zo ver niet reiken.
Vanaf het begin. Ik vind je woordje natuurlijk op een onnatuurlijk plek staan, maar dat maakt het ook juist mooi.
Oeh, wat zou ik graag samen willen spelen met de djembé-spelers van de lion king. :)
Haha. Ja, dat lijkt me ook gaaf. Als ik djembé zou kunnen. ;)
Niet dat ik wel accordeon kan. (Natuurlijk staat er natuurlijk, want ik kán niet eens accordeon spelen. Laat staan precies hetzelfde!)
Bij mij laadt jouw web-log heel snel…. de totale achtergrond als laatste… maar ik ervaar dat niet als vervelend;-)
Superfijn en lief trouwens dat je zo mee puzzelt met vragen van anderen op het forum, ik waardeer dat echt! We hebben geen nieuwe moderator nodig op dit moment maar als het aan mij ligt ben jij de 1e die gevraagd wordt zodra dat wel zo is!
Liefs Melody
:)
De titel doet het hem. En de eerste en de laatste zin.
Haha. Mijn eerste gedachte toen ik je reactie las: Huh? De titel? Wat was die ook alweer?
Terwijl ik er zo lang over na heb gedacht. Maar ik ben het met je eens. Dat het vooral die drie dingen zijn. :)
De laatste zin, ouioui.
How’ve you been ?
Ik… well… ik ben inderdaad slapeloos, zoals je volgens mij had begrepen. Dying to find inspiration back, maar die ligt op bed een enorme roes uit te slapen.
Gelukkig sta jij niet stil. Keep it coming!
pssst, ik ben overigens wel weer wat aan het knutselen,
Pfft. Ik moet zo ontzettend muziek luisteren. De accordeonpartij eruit graven. Meezingen. Foto’s kijken.
Ik dacht altijd dat het moeilijk was om een heel jaar te wachten tot ik weer naar Walibi zou gaan. Maar een jaar wachten op Rowwen Hèze lijkt niet te overleven sinds ik ze voor het eerst heb gezien.
Op die schoenen kan ik ook niet lopen.. Haha!
En als ze nou mooi waren! (Om de onderwerpverandering maar gelijk even door te zetten. :P)