Gala
26 januari
We wonen op het platteland, maar we laten zien dat ook wij chique kunnen zijn! Niet in boerenkiel, maar in gala!
Het was zeer geslaagd gisteren, iedereen zag er fantastisch uit. Het is echt heel leuk om al je klasgenoten zo te zien. En het was natuurlijk super gezellig. Mister Gala was wat mij betreft trouwens Giepmiep, hij zag er (in tegenstelling tot Pommetje die hetzelfde gekleed was maar meer op een psychiatrisch patiënt leek) echt geniaal uit in dat lakeienpak en met die pruik. Hij heeft er gewoon het goede hoofd voor :D
Ja, Giepmiep lijkt hoe dan ook op iemand uit het verleden. Het komt waarschijnlijk omdat ik hem in de 4e klas had en hij toen heel erg enthousiast vertelde over de Middeleeuwen, Karel ende Elegast en alle andere verhalen. Ik kan me hem goed voorstellen als Elegast. :$
Pommetje? Psychiatrisch patient? WHAHAHAHAHA!!! :D:D:D
Ik zie het helemaal voor me! :P
Sinterklaas is zeker een betere rol voor hem? ;)
Sinterklaas is beter ja.
Hihi, ik kan me bij Elegast niet zoveel voorstellen, maar volgens mij zou het Giepmiep ook fantastisch staan, een of ander middeleeuws pakje.
Ik vind de Middeleeuwen ook nog steeds het leukste hoofdstuk uit Dautzenberg. Maar ja, inmiddels zitten we al na de 2e wereldoorlog…
Ja. Je mag nu alles lezen, zo’n beetje, maar wat is alles en waar moet het dan over gaan als je moet uitleggen dat het literatuur van na W.O.II is. Niet alle boeken breken met taboe’s, of zo.
Nee. Ik kwam in ‘Het stenen bruidsbed’ warempel zomaar ineens een kenmerk tegen. Ik blij :P
Lolbroek :P
Maar dat wist je natuurlijk allang; ik lijk wel geschapen om te spelen voor clown die lacht, maar breekt van binnen.
Wat is jouw definitie van een psychiatrisch patient eigenlijk?
Zo een in een kliniek; in dit geval een die denkt dat ie iemand anders is dan hij werkelijk is.
Sorry. Ik realiseer het me nu pas :$
Oh, Maarten Biesheuvel, hij dacht dat hij God was.
Ik denk dat ik Napoleon ben.
Toch kan ik niet geloven dat Napoleon linkshandig was; hij die pleitte voor rechts rijden.
Het is gewoon niet aan je te zien.
Het was ook niet serieus, maar er zijn serieus wel mensen die denken dat ze Napoleon zijn.
Ik denk dat ik Dana ben.
Ja, er zijn mensen die denken dat ze Napoleon zijn. Er zijn ook mensen die denken dat ze belangrijk zijn.
Ik denk dat ik gek ben, ik denk dat ik onzichtbaar ben voor bepaalde mensen en ik denk dat ik totaal niet thuis hoor hier.
Als je dan zelf maar weet, dat je het alleen maar dénkt. -hug-
Ik denk vooral veel, maar ik weet niets.
Ik denk dat ik Harry Mulisch ben. Denk ik.
Waarom?
Vind jij jezelf ook zo geweldig?
Nee, ik denk dat ik een boek kan schrijven.
In een depressie als deze kan ik vast een heel goed boek schrijven. :(
“Wat een mooie dag, wat een mooie dag,
voor de dood.” (Blof)
Een depressie als deze. Wat voor een is het? Kop op…
Ik denk, dat je het wel weet. Maar het zijn vooral de hormonen op het moment…
Sterkte. Hormonen zijn flauwe beestjes, die je soms het liefst de nek om zou draaien.
Ik heb iets geschreven, maar iemand mag het niet lezen, want ik denk: hij begrijpt het waarschijnlijk niet. Terwijl het lief bedoeld is.
Omdat het buiten zo mooi weer is, omdat ik keer op keer een beetje
vrolijk wordt van iemand, maar de dag daarna zo enorm verdrietig.
En er is daarvoor geen reden en ik begrijp daarvan ook niets, het is niet
dat ik verloren heb of ben maar het lijkt daarop wel iets. Ik voel me nietig,
wil weer weggaan, rennen, rijden, op een fiets of met mijn benen die ik onder me
vandaan loop en de huizenhoge hoofdenrotzooi achter laten. Mag het lente
worden, mag ik slapen, buiten of in warmer hooi, geen gilletjes maar een glimlach
slaken – en wil je dan daarbij
alsjeblieft, mijn hoofd aanraken.
“Omdat het buiten zo mooi weer is, omdat ik keer op keer een beetje
vrolijk wordt van iemand, maar de dag daarna zo enorm verdrietig.”
Zo herkenbaar.
(hug)
Whee! Is iedereen hier depressief? :( :O
Heb je ook nog iets toe te voegen aan het gesprek misschien?
Ja, ik ben depressief. Kun je ons niet een keer gewoon depressief laten?
Iemand maar depressief laten is geen optie, lijkt me. Het is lief als iemand daaraan iets wil veranderen, ook al lukt dat niet meteen. Het is allemaal niet gemakkelijk, maar allemaal moeilijk is het ook niet. Al lijkt dat zo.
En je hebt er helaas zo weinig aan, maar het is zo goed bedoeld.
Misschien is het goed bedoeld. Maar zo onsubtiel geformuleerd :(
Ik ben niet depressief, geloof ik en ik ben het ook nooit geweest. Maar ik kan me indenken dat het geen pretje is en ik wens jullie het beste toe en natuurlijk meer dan dat alleen.
:) Gelukkig.
Dankjewel.
Ik heb niet gezegd dat ik depessief ben. (“jullie”…) Maar ik wens Esra ook het beste toe en meer dan dat. :)
Ja, sorry… “ons” schreef Esra, dus ik dacht “jullie” en tegelijkertijd ook niet, maar ja.
Erg dankjewel, allebei. Ik hoop dat ik ook niet echt depressief ben. Maar op het moment voelt het wel een beetje zo.
Ik heb hem gezien in de ouderinfo :D Pommetje, bedoel ik ;)
Nou Esra, je hebt niet overdreven hoor :P
Giepmiep stond er ook bij. Maar niet zo mooi als het echt was.